Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Mydło o szalenie wyrazistym, mocnym (męskim) powonieniu wpływające bardzo dobrze na skórę z problemami - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Powonienie mydła sandałowego ostaje się na skórze na długi okres czasu i idealnie współgra się z perfumami, wodami kolońskimi dosłownie podkreślając ich zapach.

Olejek sandałowy zamieszczony w mydle oddziałuje i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma także działanie relaksujące, dopomaga w stanach depresji, niepokoju, poprawia nastrój. Bardzo pomaga na bezsenność i poddenerwowanie towarzyszące bezsenności.

Stosowanie olejku kadzidłowego zapobiega procesowi starzenia się skóry. Zawiera dużą liczbę minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki perfekcyjnie asimilują się z ludzką skórą. Ma tak moce oddziaływanie regenerujące, że wyleczy dosłownie popękaną skórę na stopach, która niejednokrotnie jest ciężka w leczeniu.

Oleje umieszczone w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

Ażeby wyprodukować sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich sporą ilość a więc mydła naturalne posiadają dość wysoką cenę jednakże są one najkorzystniejsze dla naszej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane naturalne mydła
sitemap.xml