Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Mydło sandałowe - opinie testerów o tym mydle
W artykule zostaną przedstawione opinie o mydle sandałowym, które zostały opublikowane przez użytkowników na swoich stronach i portalach kosmetycznych. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z kobiet pisze: " Lubię naturalne mydła. Wybieram mydła najróżniejszych marek. Jeden warunek ? musi posiadać roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  mają niedużo  składników. Nie lubi kiedy w mydle znajdują się sztuczne dodatki. Uważa to za niepotrzebną chemię. Dlatego mydło sandałowe tak przypadło jej do gustu.  Nabyła mydło sandałowe, które jest  przygotowane specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na następny serwisie internetowym możemy  poczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który pochodzi z drzewka sandałowego ma  także  właściwości chłodzące i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie świeżości.  Jednakże gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  ma  wyłącznie  trzy składniki. Na opakowaniu mydła  zawarto podstawowe  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  też  wzmiankę, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania odczujemy ciekawy zapach. Ma ono niepowtarzalną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona za mocna i nie drażni naszego powonienia. Mydło sandałowe ma jasnożółty kolor. Jest trochę prześwitujące. W kontakcie z wodą robi się przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - opinie testerów o tym mydle
Zobacz również: Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
sitemap.xml