Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Lecznicze właściwości mydła Aleppo
Mydło Alep z produkowane w Aleppo przeznaczone jest do celów gospodarczych. Jest ono wytwarzane jednakowo jak słynne mydła Aleppo, które są idealnymi preparatami do mycia ciała. Mydło Alep idealnie czyści zabrudzenia. Zostało one utworzone specjalnie do użytku domowego. Posiada one właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu perfekcyjnie nadaje się do prania ubranek dziecięcych, a też osób cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład gwarantuje idealne oczyszczenie i odtłuszczanie najróżniejszych zabrudzeń, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się perfekcyjnie przy usuwaniu plam z tkanin, dywanów, zasłon , a dodatkowo rąk. Ze znakomitym skutkiem usuwa plamy z tłuszczu, olei, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, itp.

Jest to mydło o właściwościach odplamiających, które w szczególności jest dedykowane do czyszczenia kołnierzy i mankietów.

Dlaczego mydło Alep jest tak mało znane w naszym państwie?

Po pierwsze, brak masowej reklamy i promocji sprawia, że jest to kosmetyk o którym mało kto wie. Nie ma go również wyeksponowanego w markecie. Nie ma dużego koncernu, który by go sprzedawał na masową skalę, co sprawia jego brak na masowym rynku. Drugi powód to konkurencja dla innych marek, których ceny produktów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna lub niższa.

Więc jeśli chcemy zakupić oryginalne mydło Alep musimy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Lecznicze właściwości mydła Aleppo
Zobacz również: Czy mydło Alep jest produktem dla każdego?
sitemap.xml