Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Czy mydło Alep jest produktem dla każdego?
Czy mydło Alep jest kosmetykiem dla każdej osoby? Są osoby, które latami chronią własną twarz przed mydłem. Wiele Pań nie dopuszcza do siebie myśli użycia kostkowanego mydła do oczyszczania twarzy. W ogromnej liczbie przypadków korzystają z mydeł w wpłynie do mycia twarzy. Kobietom tym, mydła kojarzą mi się z kosmetykami wysuszającymi delikatną skórę i zapychającymi pory.

Jednak jest to znaczny błąd, gdyż mydła w kostce posiadają bardzo pozytywne właściwości.

Przykładem jest mydło Aleppo, które posiada bardzo dobre recenzje na blogach branżowych.

Mycie
Preparat świetnie radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń z powierzchni skóry. Ta aż skrzypi czystością.

Skład mydła Aleppo

Pure olive oil - oliwa z oliwek. Dostarcza cenne źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Posiada cechy nawilżające. Polecana przy cerze suchej, dojrzałej, łuszczącej się.
Sodium hydroxide (extracted from sea salt) - wodorotlenek sodu pozyskany z soli morskiej. Niezbędny w procesie otrzymywania mydła (soli kwasów tłuszczowych).
Pure laurel leave oil- olej laurowy wykazuje cechy antybakteryjne i antywirusowe. Stymuluje wzrost włosów, zwalcza łupież. W przypadku skóry twarzy działa ściągająco i oczyszczająco. Nieodzowny w walce z trądzikiem i egzemą.
Purified aqua - woda oczyszczona. Rozpuszczalnik polarny.

Reasumując, mydła Aleppo nie są dla wszystkich rodzajów cery. Stosowane poprzez dłuższy czas mogą wysuszyć skórę. Każda skóra reaguje inaczej. Mydło Aleppo posiada przewagę nad mydłami drogeryjnymi, ponieważ zawiera olej laurowy, który wykazuje cechy przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.
Czy mydło Alep jest produktem dla każdego?
Zobacz również: Mydło sandałowe - opinie testerów o tym mydle
sitemap.xml