Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
2 najczęściej kupowane naturalne mydła
Pierwsze z nich mydło sandałowe leczące ukąszenia owadów. Oryginalne mydło sandałowe posiada za zadanie koić świąd i zaczerwienienie po ugryzieniu owadów. Po ugryzieniu komara nie będzie powstawał ropiejący bąbel tylko ślad będzie pośpiesznie się znikał.

Również oparzenia słoneczne będą łagodniejsze, kiedy do mycia użyje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych cech antybakteryjnych - mydeł z jego ekstraktem stosuje się przeważnie w przypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości nakierowane na świąd i pieczenie).

Istotną rzeczą jest też zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.
Źródło: pachnaca-kraina.pl/mydlo-sandalowe


Kolejny produkt to mydło Alep 50% Bio dedykowane na poważne problemy skórne. Jest ono nazywane ?Mydłem perfekcyjnym?, z uwagi walory pielęgnacyjne jest to fakt bezdyskusyjny. Mydło opracowane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Z ogromnym skutkiem łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony osób na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
2 najczęściej kupowane naturalne mydła
Zobacz również: Preparaty pochodzenia naturalnego pomagają na coraz więcej problemów skórnych
sitemap.xml